Vaky na záda s vlastním potiskem

Vaky na záda jsou praktickou i trendy záležitostí. Potěšte sebe nebo své obchodní partnery originálním vakem na záda. Potištěné zádové vaky dopravíme v dohodnutém termínu, na místo určení po celé České republice.

Nechte si vytvořit vlastní potisk na zádové vaky a přidejte se k našim spokojeným zákazníkům.

vaky

Oblíbené reklamní produkty

Vaky na záda s potiskem jsou oblíbeným produktem hlavně pro jejich široké možnosti využití, hodí se pro každodenní nošení do města nebo do školy, do přírody i na sport. Díky tomu jsou nejen praktickým pomocníkem pro své majitele, ale také perfektním reklamním nosičem pro zákazníka, který si potisk vaků objedná.

Jak vybrat vak na záda k potisku?

V naší nabídce najdete zádové vaky různých tvarů, velikostí, barev i materiálů. Nejčastěji tiskneme na bavlněné vaky, které jsou příjemné k nošení a mají větší možnosti potisku. Vaky na záda z bavlny se standardně se vyrábí v gramáži 140 gsm, kvalitnější vaky až s gramáží 340 gsm.

Potisk zádových vaků sítotiskem

Na plátěné vaky dokážeme reprodukovat sítotiskem i náročné grafické předlohy a plnobarevné rastrové tisky. Potisk sítotiskem je zárukou odolnosti a trvanlivosti, naše zádové vaky s potiskem vydrží i časté nošení a praní. Nezanedbatelná je i výborná cenová hladina potisku sítotiskem.

Ukázky potisku zádových vaků

Bližší informace k potisku zádových vaků

Potisk vaků na záda a tašek z jedné přípravy

Chcete tisknout stejný motiv současně na tašky i zádové vaky? Můžeme je pro vás potisknout. z jedné tiskové přípravy, bez většího navýšení nákladů.

Jak připravit podklady pro tisk vaků

Pro realizaci tisku batůžků potřebujeme správné parametry předloh, zadání velikostí motivů a výběr barev pro tisk. Jak připravit data pro tisk.

Maximální velikost tisku na zádové vaky

Nejčastěji používaný rozměr zádových vaků je 38 x 48 cm. Max. rozměry tisku na tyto vaky mohou být: šířka 27 a výška 32 cm.

Nezávazná poptávka

Online kalkulace tisku

Online kalkulace

Pošlete nezávaznou poptávku

Pokud si nejste s něčim jisti, doladíme to spoluVložit poptávku

Látkové vaky na záda s potiskem

Značkové pytlíky na záda jsou ze 100 % bavlny, většinou velikosti 37×46 cm. Vyberte si buď klasický bavlněný vak, nebo sáhněte po prémiovém zpracování s vyšší gramáží a silnějšími šňůrami. Prohlédněte si sortiment

Zakázkové bavlněné vaky

Výroba vaků na zakázku umožňuje přizpůsobit materiál i velikost přesně vašim požadavkům. Potisk vaků lze realizovat až do krajů (na spad).

Látkové pytlíky

Bavlněné pytlíky se vyrábí v různých velikostech, takže nabízejí rozmanité využití. Opatřené logem a názvem produktu mohou sloužit například jako obaly různých výrobků. Vyberte si velikost sáčku.