Kvalitní potisk textilu sítotiskem

Hledáte firmu, která vám zajistí kvalitní a cenově výhodný potisk na textil, ať už na tričko, mikinu, látkovou tašku, nebo jiný textilní výrobek? Naše služby se týkají především sítotisku, tato technologie nabízí možnost tisku i náročných plnobarených motivů při atraktivní ceně za tisk. Podstatnou výhodou je jemnost a prodyšnost i u velkých tiskových ploch. 

co tiskneme

Seznamte se s možnostmi tisku na textil​

Potisk reklamního textilu

Pro potisk reklamního textilu nabízíme kompletní sortiment předních světových výrobců  trička, polokošile, mikiny, topy, blůzy a další textil určený pro reklamní potisk. 

Více

Potisk reklamních triček

Potisk triček sítotiskem je naší specialitou a tvoří hlavní část našeho výrobního programu. Záleží jen na vás, zda se rozhodnete pro malý jednobarevný tisk, nebo plnobarevný fotografický tisk přes celou plochu reklamního trička.

Více

Potisk látkových tašek

V nabídce máme široký sortiment značkových bavlněných tašek v mnoha barvách. A také prověřený neznačkový textil za bezkonkurenční ceny.

Více

Potisk bavlněných zádových vaků

Potištěný vak je oblíbeným módním doplňkem, který nabízí široké možnosti použití, hodí se do školy, do města i do přírody. Tam všude může být vidět vaše reklama.

Více

Informujte se co všechno pro vás můžeme vyrobit

Chcete trička, mikiny nebo jiné oblečení s originálním potiskem pro váš spolek, sdružení, nebo skupinu? Potřebujete v přesně daném termínu vytisknout reklamní tašky pro festival, konferenci, nebo jinou akci? Jste reklamní agentura a chcete mít jistotu, že váš klient dostane kvalitně potištěný textil? Pak jste na správném místě, informujte se co všechno pro vás můžeme vyrobit.

 

Ukázky potisku textilu

Nezávazná poptávka

Online kalkulace tisku

Online kalkulace

Pošlete nezávaznou poptávku

Pokud si nejste s něčim jisti, doladíme to spoluVložit poptávku

Transferové folie

Hledáte spolehlivého dodavatele transferových folií? Pak vám můžeme nabídnout naše služby. Podrobnější údaje.