Potisk triček sítotiskem

Oblékáme vaše nápady

Při potisku na trička používáme discharge barvy, které umožňují odbarvení látky v místě tisku. Výsledkem je dokonalé spojení tiskové barvy a textilního vlákna. Barvy jsou zářivé, tisk na trička si zachovává jemnost a prodyšnost.

Sítotisk umožňuje reprodukovat i plnobarevné rastrové motivy. Předlohy připravujeme pro tisk separací do přímých Pantone barev. Oproti režimu CMYK je tisk přímými barvami výraznější, má větší brilanci a kontrast.

Předností sítotisku oproti digitálnímu tisku je přívětivější cena již od menších nákladů. U vyšších nákladů (stovky a tisíce kusů) je cena za potisk triček sítotiskem bezkonkurenční. Přesvědčte se sami.

Poradíme vám s výběrem textilu, doporučíme textil s vyváženým poměrem kvality a ceny. Pokud nemáte zkušenosti se zpracováním motivu, pomůžeme vám s přípravou dat pro tisk. Kvalitní výsledek tisku je naší vizitkou.

Vyberte si z naší nabídky triček

Nabízíme veškerý sortiment předních výrobců reklamního textilu

JHK TSRA 150
150 g/m2
včetně potisku

87 KčCena bez DPH při odběru 100 ks

Zobrazit

Gildan Softstyle
141/150 g/m2
včetně potisku

88 KčCena bez DPH při odběru 100 ks

Zobrazit

B&C E150
145 g/m2
včetně potisku

94 KčCena bez DPH při odběru 100 ks

Zobrazit

Ukázky našich realizací

Tiskneme sítotiskem od 30 kusů po desetitisícové náklady
Tiskneme digitálním tranferem kusové zakázky

Zoologická zahrada hl. města Prahy Při výběru firmy pro tisk našeho designového textilu bylo zásadní věrné převedení grafického návrhu do tiskové podoby. Podmínkou byl tisk sítotiskem, prodyšnost tisku a samozřejmě příznivé ceny. Color Factory naše zadání vždy plně respektuje. Jana Krulišová

Kontaktujte nás a zeptejte se na všechno, co vás zajímá

Výběr textilu a průběh zakázky 608 349 554, 731 525 929
Příprava dat pro tisk 608 024 307
Technická podpora 608 733 589

Nezávazná poptávka

Online kalkulace tisku

Online kalkulace

Pošlete nezávaznou poptávku

Pokud si nejste s něčim jisti, doladíme to spoluVložit poptávku

Jak připravit data pro tisk triček sítotiskem

Předlohy pro tisk můžete dodat ve vektorech, zpracujeme formáty cdr, ai, eps, pdf. Optimální rozlišení pro bitmapy je přibližně 300 dpi při velikosti 1:1. Zpracujeme formáty psd, pdf, eps, tif. U motivů určených pro separaci a na barevný textil je potřeba dodat předlohu na průhledném pozadí bez barvy textilu. Podrobnější údaje najdete na našem webu. Prohlédněte si možnosti.

Velikost a umístění motivů na trička

Na trička standardně tiskneme do velikosti 38 × 48 cm, pokud to dovolí velikost textilu. Největší tiskový formát je 50 × 70 cm, to se týká spíše přířezů na tričko pro výrobce módy a volnočasového oblečení Volitelné je umístění motivů na tričkách. Pokud zvolíte tisk na bok trička, ten je možný pouze u bezešvého textilu, to se týká části pánských a unisexových triček.

Select the T-shirt print position

Print in the front:

1. print “on the heart” 2. print on the chest 3. on the hemline

Print in the back:

4. print “behind the neck” 5. print “on the shoulder bones” 6. on the hemline

Print on the sleeve:

9. print on the right sleeve 10. print on the left sleeve

Bok:

7. na pravý bok, 8. na levý bok

Each position counts as a separate print.

Jak jednoduše vytvořit kolekci textilu pod vlastní značkou?

U trička můžeme odstranit etiketu výrobce a nahradit ji vaší vlastní tištěnou etiketou s logem, označením velikosti, gramáže a instrukcemi pro praní. Někteří výrobci nabízí trička bez etiket, nebo s lehce odtrhnutelnou etiketou (tear away). Pomůžeme pro Vás vybrat nejvhodnější produkty a vyrobit trika s vlastním potiskem podle vašich představ.

Potisk trik fosforeskujícími barvami a další efektovétisky

Máte vymyšlený originální design pro vlastní trička a chcete ho dotáhnout k dokonalosti? Vsaďte na speciální tiskové efekty. Oblíbený je například lak s dosvitovým efektem, který si ukládá světlo a poté je dlouhodobě viditelný ve tmě. Objevte další efekty.

Balení potištěných triček

Výroba triček na zakázku může být rozšířena o další požadavky, například balení triček po kusech do sáčků, případně označení papírovými samolepkami.