Potisk triček sítotiskem

Oblékáme vaše nápady

Při potisku na trička používáme discharge barvy, které umožňují odbarvení látky v místě tisku. Výsledkem je dokonalé spojení tiskové barvy a textilního vlákna. Barvy jsou zářivé, tisk na trička si zachovává jemnost a prodyšnost.

Sítotisk umožňuje reprodukovat i plnobarevné rastrové motivy. Předlohy připravujeme pro tisk separací do přímých Pantone barev. Oproti režimu CMYK je tisk přímými barvami výraznější, má větší brilanci a kontrast.

Předností sítotisku oproti digitálnímu tisku je přívětivější cena již od menších nákladů. U vyšších nákladů (stovky a tisíce kusů) je cena za potisk triček sítotiskem bezkonkurenční. Přesvědčte se sami.

Poradíme vám s výběrem textilu, doporučíme textil s vyváženým poměrem kvality a ceny. Pokud nemáte zkušenosti se zpracováním motivu, pomůžeme vám s přípravou dat pro tisk. Kvalitní výsledek tisku je naší vizitkou.

Speciální nabídka

V nabídce jsou zahrnuta trička GD 64000 ve velikostech S – XXL, široký výběr barev
Jeden jednobarevný potisk v libovolné velikosti, síta, veškeré tiskové přípravy a doprava k vám
Potřebujete jiné množství, více tisků, vícebarevný tisk, větší trička než XXL?
Pište na: sales@factoryprint.co.uk

Gildan Sofstyle
141/150 gsm
50 ks včetně potisku

Ł228+DPH 

Zobrazit

Gildan Softstyle
141/150 gsm
100 ks včetně potisku

Ł392+DPH

Zobrazit

Gildan Sofstyle
141/150 gsm
250 ks včetně potisku

Ł827+DPH

Zobrazit

Ukázky realizací - tisk sítotiskem

Tiskneme sítotiskem od 30 kusů po desetitisícové náklady

Nezávazná poptávka

Online kalkulace tisku

Online kalkulace

Pošlete nezávaznou poptávku

Pokud si nejste s něčim jisti, doladíme to spoluVložit poptávku

Jak připravit data pro tisk triček sítotiskem

Předlohy pro tisk můžete dodat ve vektorech, zpracujeme formáty cdr, ai, eps, pdf. Optimální rozlišení pro bitmapy je přibližně 300 dpi při velikosti 1:1. Zpracujeme formáty psd, pdf, eps, tif. U motivů určených pro separaci a na barevný textil je potřeba dodat předlohu na průhledném pozadí bez barvy textilu. Podrobnější údaje najdete na našem webu. Prohlédněte si možnosti.

Velikost a umístění motivů na trička

Na trička standardně tiskneme do velikosti 38 × 48 cm, pokud to dovolí velikost textilu. Největší tiskový formát je 50 × 70 cm, to se týká spíše přířezů na tričko pro výrobce módy a volnočasového oblečení Volitelné je umístění motivů na tričkách. Pokud zvolíte tisk na bok trička, ten je možný pouze u bezešvého textilu, to se týká části pánských a unisexových triček.

Vyberte pozici tisku na tričkách

Přední strana:

1. na srdce, 2. na prsa, 3. dolní lem

Záda:

4. za krk, 5. na lopatky, 6. dolní lem

Rukáv:

9. na pravý rukáv, 10. na levý rukáv

Bok:

7. na pravý bok, 8. na levý bok

Každá z pozic se počítá jako samostatný tisk.

Jak jednoduše vytvořit kolekci textilu pod vlastní značkou?

U trička můžeme odstranit etiketu výrobce a nahradit ji vaší vlastní tištěnou etiketou s logem, označením velikosti, gramáže a instrukcemi pro praní. Někteří výrobci nabízí trička bez etiket, nebo s lehce odtrhnutelnou etiketou (tear away). Pomůžeme pro Vás vybrat nejvhodnější produkty a vyrobit trika s vlastním potiskem podle vašich představ.

Potisk trik fosforeskujícími barvami a další efektové tisky

Máte vymyšlený originální design pro vlastní trička a chcete ho dotáhnout k dokonalosti? Vsaďte na speciální tiskové efekty. Oblíbený je například lak s dosvitovým efektem, který si ukládá světlo a poté je dlouhodobě viditelný ve tmě. Objevte další efekty.

Balení potištěných triček

Výroba triček na zakázku může být rozšířena o další požadavky, například balení triček po kusech do sáčků, případně označení papírovými samolepkami.

Transferové folie

Hledáte spolehlivého dodavatele transferových folií? Pak vám můžeme nabídnout naše služby. Podrobnější údaje.