Potisk tašek sítotiskem

Reklama, která chodí s vámi

Tiskneme sítotiskem, tradiční a ověřenou metodou pro tisk na textil. Ve spojení s moderními technologiemi dává sítotisk záruku vysoké kvality a trvanlivosti tisku. Barvy se nespírají a neztrácí sytost.

Sítotisk umožňuje reprodukovat i plnobarevné rastrové motivy. Předlohy připravujeme pro tisk separací do přímých Pantone barev. Oproti režimu CMYK je tisk přímými barvami výraznější, má větší brilanci a kontrast.

Předností sítotisku oproti digitálnímu tisku je přívětivější cena již od menších nákladů. U vyšších nákladů (stovky a tisíce kusů) je cena za potisk tašek sítotiskem bezkonkurenční. Přesvědčte se sami.

Poradíme vám s výběrem textilu, doporučíme textil s vyváženým poměrem kvality a ceny. Pokud nemáte zkušenosti se zpracováním motivu, pomůžeme vám s přípravou dat pro tisk. Kvalitní výsledek tisku je naší vizitkou.

Vyberte si z naší nabídky tašek

Nabízíme veškerý sortiment předních výrobců reklamního textilu

XT 903
140 g/m2
včetně potisku

41,60 KčCena bez DPH při odběru 100 ks

Zobrazit

SG Accessories
160 g/m2
včetně potisku

50 KčCena bez DPH při odběru 100 ks

Zobrazit

Westford-Mill
W101
160 g/m2
včetně potisku

59 KčCena bez DPH při odběru 100 ks

Zobrazit

Ukázky našich realizací

Tiskneme sítotiskem od 30 kusů po desetitisícové náklady
Tiskneme digitálním transferem kusové zakázky

Sonnentor – biočaje a biokoření

S tiskárnou Color Factory dlouhodobě spolupracujeme. Vzájemné porovnání našich náročných požadavků na tisk a na druhé straně možností sítosku dalo vzniknout celé řadě úspěšných, u zákazníků oblíbených produktů.

Jan Hřebíček

Kontaktujte nás a zeptejte se na všechno, co vás zajímá

Výběr textilu a průběh zakázky 608 349 554, 731 525 929
Příprava dat pro tisk 608 024 307
Technická podpora 608 733 589

Nezávazná poptávka

Online kalkulace tisku

Online kalkulace

Pošlete nezávaznou poptávku

Pokud si nejste s něčim jisti, doladíme to spoluVložit poptávku

Bližší informace k potisku látkových tašek

Maximální velikost potisku na tašky

Nejčastěji používaný rozměr látkových tašek je 38 x 42 cm, u vaků 38 × 48 cm. Max. velikost tisku na tyto rozměry je š. 27 v. 32 cm.

Nabídka zádových vaků

V naší nabídce najdete zádové vaky různých tvarů, velikostí, barev i materiálů. Výběr vaků k potisku.

Výroba zakázkových látkových tašek

Potřebujete vyrobit vlastní tašky, přesně podle vaše návrhu? Zajistíme jejich ušití i potisk. Potisk na tašky je možné realizovat až do krajů „na spad”.
Zjistěte o výrobě tašek víc.

Rastrové tisky sítotiskem

Potisk látkových tašek sítotiskem umožňuje reprodukovat i rastrové plnobarevné motivy. Optimální předlohy pro tisk jsou bitmapy v rozlišení c. 300 dpi při velikosti 1:1. U motivů určených pro separaci a na barevný textil je potřeba dodat předlohu na průhledném pozadí bez barvy textilu. Podrobnější údaje

Široký sortiment látkových tašek

V nabídce textilních tašek najdete nejen klasické látkové nákupní tašky, ale také textilní tašky plážové, cestovní či sportovní. Nechybí ani kosmetické tašky, látkové taštičky na víno, látkové kabely a různé typy vaků. Napište nám a objevte všechny možnosti látkového sortimentu určeného k potisku. Rádi vám poradíme s výběrem.

Látkové tašky = eko tašky

V našem sortimentu nechybí ani bio tašky s certifikátem GOTS. Zástupcem nejen ekologických, ale i etických produktů jsou Fair Trade tašky. Vsaďte na eko tašky s potiskem.

Jak vybrat textilní tašky k potisku?

Látkové tašky s potiskem se řadí k nejoblíbenějším reklamním předmětům. Jsou vyrobeny ze 100% bavlny, jsou lehké, ale zároveň dostatečně pevné, aby zvládly každodenní pochůzky i těžké nákupy. Bavlněná taška s vlastním potiskem může navíc sloužit jako zajímavý firemní dárek či originální obal různých výrobků. Pro reklamní účely se nejčastěji používají látkové nákupní tašky. Objednat si můžete nejen značkové tašky, ale také prověřené neznačkové produkty za skvělé ceny.

Rozměry a gramáže tašek

Pro reklamní účely se nejčastěji používají látkové tašky široké 38 cm a vysoké 42 cm, v nabídce však máme i další rozměry tašek. Vybírat můžete také z tašek s širokým dnem, u kterých se dá mimo šířky a výšky volit také hloubka.

Standardní gramáž látkových nákupních tašek je přibližně 140 gsm . Mimo to však můžete vybírat také z gramáží okolo 200 – 350 gsm , které zaručují vyšší kvalitu a lepší nosnost nákupní tašky.

Ucha látkových tašek

Textilní tašky k potisku nabízíme s krátkými a s dlouhými uchy, které jsou vhodné k nošení v ruce i přes rameno. Ucha tašek jsou standardně ze stejného materiálu jako taška, v našem sortimentu však najdete i propracovanější plátěné tašky s pevnými popruhy.

Barvy látkových tašek

U našich zákazníků jsou velmi oblíbené nebarvené naturální tašky. Zajímavou variantou jsou naturální tašky s barevnými uchy, ke kterým lze sladit barvu tištěného motivu. Široké uplatnění nachází i barevné plátěné tašky, stačí si jen vybrat. Největší možnosti ve výběru barev nabízí u standardních reklamních tašek výrobci SG Accessories – BAGS (Ex JASSZ Bags) a Westford Mill.